Charlie’s Chalk Dust Salt likit ve Pod Mod

Charlie’s Chalk Dust 2013 yılında kurulan Element Vape markasıdır. Kaliforniya merkezli elektronik sigara endüstrisinde ilerici bir perakende kuruluşudur. Kişisel felsefemiz, tüketicilere ödediklerinden fazlasını vermektir. Beklentileri aşma konusundaki tavizsiz çabamızla, kendimizi müşterilerin mümkün olan en iyi alışveriş deneyimini yaşamalarına yardımcı olmaya adadık. Ayrıca, federal yasaya uygun olarak gençlerin önlenmesine yönelik her bir siparişi doğrulamak için katı, sektör lideri bir yaş doğrulama sistemine yatırım yaptık.

İhtiyaçlarınızı karşılamak için birinci sınıf elektronik sigara sıvısı ile tamamlanan çok çeşitli elektronik sigara ürünleri ve aksesuarları sunar. Sektörün büyümesi ve daha yenilikçi hale gelmesiyle birlikte, en yeni teknolojiye ve en yeni ürünlere karşı şaşmaz bir hayranlık duyuyoruz. Salt likit ve Pod Mod Büyük üreticilerle devam eden ortaklığımız sayesinde, rakipsiz fiyatlar ve binlerce seçenekle müşterilerimiz için önemli ölçüde tasarruf sağlayan bir çıkış noktası yaratarak mevcut en iyi fiyatları alabiliyoruz. Element Vape ekibi, müşterilere tamamen tatmin edici bir deneyim sunmak için hizmetin sınırlarını zorlamayı hedefliyor.

Element Vape, canlı elektronik sigara topluluğuna kendini adamıştır. Vapor Tech Association’ın (VTA) aktif bir üyesiyiz ve American Vaping Association (AVA) gibi vape savunma gruplarına bağışta bulunuyoruz.

Firma : Element Vape
Charlie’s Chalk Dust Menşei : Kaliforniya
Kuruluş Yılı : 2013
Charlie’s Chalk Dust Resmi Web Sitesi : charlieschalkdust.com, elementvape.com
Aspire Ürün Gamı : Salt Likit, Pod Mod ve Elektronik Sigara

Filter