Five Pawns Salt Likit

Five Pawns Salt Likit, yolculuğuna 2012 yılında – her yerden – satranç oyunundan ilham aldığımızda başladı. Yedi yıl önceki o ufuk açıcı andan bu yana şirket, sektördeki birinci sınıf e-likit şirketine dönüştü.

Salt Likit lezzet karışımları yaratma sürecinin satrançta piyonları hareket ettirmeye benzediğini fark ettik, çünkü “piyon” “kişinin amacını ilerletmek için kullanılan veya manipüle edilen kişi veya şey”dir. Satranç oyununun, Five Pawns’ın tipik e-likit lezzet profili gibi, çeşitli sonuçları olan sofistike ve karmaşık bir arayış olması da uygundur.

Bu ilham anından kısa bir süre sonra Five Pawns, vape uzmanı ve onun deneyime yönelik seçici yaklaşımı için yaratılan 5 karmaşık, el yapımı e-sıvı aromasıyla başladı. Beş geleneksel tadın insan damağı tarafından ayırt edildiğini kabul ettiler: Tatlı, acı, ekşi, tuzlu ve umami (tuzlu olarak tanımlanır). Bu nedenle, her Five Pawns E-likit ürün grubu, beş tadın her birini tatmin eden bir içerik karışımına sahiptir. Ve dolayısıyla adı.

Bu yenilikçi kuruluş konseptiyle Five Pawns, elektronik sigara endüstrisinde lider bir e-likit üreticisi ve çevrimiçi perakendeci haline geldi. Eşsiz elektronik sigara tatları yaratan şirket, “molekülden” başlayarak e-sıvılar üretiyor, böylece her tat tavizsiz kalıyor ve birinci sınıf malzemelerle ve yapay tatlandırıcılar olmadan yaratılıyor – asla. Five Pawns Salt Likit yarattığı en iyi elektronik sigara tatlarından bazıları, hem tadı hem de değeri anlayan, seçici elektronik sigara tutkunları tarafından ödüllü ve çok rağbet gören ürünlerdir.

Birinci sınıf e-likit şirketinin güçlü yönleri, vaping tutkunlarına hizmet etmek için yorulmadan çalışan harika ekip tarafından tanımlanır.

Firma : Five Pawns Inc.
Five Pawns Marka Menşei : ABD California
Faaliyet Yılı : 2012
Five Pawns Web Sitesi : fivepawns.com
Five Pawns Ürünleri : Five Pawns E-likit, Five Pawns Salt Likit

Filter