Elektronik Sigaralarda 10% İNDİRİM fırsatını kaçırma IN10K * İndirimlerler stoklarla sınırlı.

Elektronik Sigara Sık Sorulanlar

Elektronik Sigara - Sık Sorulanlar

Ürünlerimizi kendimiz ithal edip siz müşterilerimize en uygun fiyatı verme gayreti içerisindeyiz.
Müşteri Yorumları değerli müşterilerimizin sadece bizden alınan ürünlerin sayfamızda ki paylaşımlarına bakabilirsiniz. Ayrıca kargo şubelerinden Kontrollü kargo işlemi yapabilirsiniz.

Biz Hafta içi 17:00‘a Cumartesi 13:00‘a kadar verilen siparişleri aynı gün içerisinde kargo yapmaktayız. Gönderim yaptığımız İl ‘İstanbul’ olup örnek kargo sürelerini aşağıda ki tablodan kontrol edebilirsiniz.

Sipariş sonrasında kargo takipleri aynı gün 19:30’a kadar sisteme işlenmektedir mail adresiniz ile sisteme giriş yapıp siparişlerim kısmından kargo takip numaranıza bakabilirsiniz.Ayrıca sipariş oluşturulurken kaydedilen telefon numarasına kargo takip numaraları işlendiğinde SMS atılmaktadır. Mail adresinizi – telefon numaranızı yanlış veya eksik girmeniz durumunda whatsapp destek bölümünden yazıp kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

Kargo poşetini her kargocu açtırmamakta bunun bizimle bir ilgisi yoktur biz tabi ki müşterilerimize açıp kontrol etmesini her hangi bir sorunda tutanak tutturmasını bizim açımızdan da iyi olmaktadır. Kargoyu kargo şubesinden teslim aldığınız taktirde açtırabiliyoruz tarafımızdan kargo şubesine resmi bir mail gönderilmekte buna istinaden açtırılmaktadır.

Kontrollü Kargo işlemleri kapınıza gelen teslimat görevlileri yapamaz bu işlem sadece Kargo Şubesinde yapılabilir. Pandemi döneminden sonra bazı şubeler kontrol ettirmemektedir, teslim almak istediğiniz yurtiçi kargo şubesinden kontrol izni verip vermediklerini teyit edebilirsiniz.

Kontrollü Kargo için adres sipariş oluştururken adres kısmına kargo şubesi yazabilirsiniz. (Örnek: Ankara Batıkent Kargo Şubesi).

Şarj edilebilir ürünleri cep telefonu veya araç şarjı ile şarj edilmesi önerilmeyen bir durumdur tüm ürünlerin içerisinden sadece USB kablosunun çıkması bu sebeptendir USB kabloları yazılım güncellemesi içindir. Önerimiz ayrıca pil şarj cihazı alıp kullanmanızdır hem hızlı şarj özelliği olup hem de pillerinizin ömürlerini kısaltmamaktadır. Cep telefonu ve araç şarjı kullanmak zorunda kalmanız durumunda 1 ampere kadar kullanmanız gerekmektedir aksi durumda cihazınız yanabilir.
400 TL ve üzeri alışverişlerde havale/EFT ödeme şeklinde ücretsiz kargo mevcuttur.
10 Gün içerisinde bozulan cihazların iade ve değişim hakkı bulunmaktadır. Bu bozulmalarda teknik servisimizde ürün incelenir cihaza sıvı teması , darbe , cep telefonu şarjı ile şarjı ile şarj edilmemişse cihaz kusurundan kaynaklı bir bozulma ise ürünün değişim veya ücret iadesi sağlanır.Sıvı teması , darbeli düşürülmüş veya cep telefonu şarji ile şarj edilmiş cihazlar garanti kapsamına girmemektedir.
09:00 -18:00 arası, Pazar günleri kapalıyız.