Elektronik Sigaralarda 10% İNDİRİM fırsatını kaçırma IN10K * İndirimlerler stoklarla sınırlı.

Zararsız Elektronik Sigara

Nikotinsiz Elektronik Sigara

Zararsız elektronik sigara ifadesi, Nikotinsiz elektronik sigara kullanımının sağlık üzerindeki etkilerinin minimum düzeyde olduğunu ifade etmek için kullanılan bir terimdir. Ancak, nikotinsiz elektronik sigaraların tamamen zararsız olduğunu söylemek için tüm araştırmalar yapılmıştır dememiz doğru olmaz. Nikotinsiz elektronik sigaralar, geleneksel elektronik sigaralara çeşitlerine kıyasla daha az zararlı olabilir, ancak içerdikleri bazı bitkisel bileşenler ve potansiyel riskleri beraberinde getirebilir.

Geleneksel elektronik sigaralar, likit nikotin, propilen glikol, gliserin ve çeşitli aroma maddeleri gibi bileşenler içeren bir cihazdır. Bunlar, buharlaşma yoluyla nikotini kullanıcının solunum sistemine aktarır. Geleneksel elektronik sigaralara kıyasla nikotinsiz elektronik sigaralar, nikotin ve tütünden elde edilen bileşenleri içermez. Ağırlıklı olarak su, aroma ve özel bileşen içermektedir.

Nikotinsiz,  Zero Nicotine,  Zararsız Elektronik Sigara hakkında

Zararsız Elektronik Sigara diğer adıyla Nikotinsiz elektronik sigara için söylenecek tek doğru şey, eğer sigara kullanıyorsanız en doğru ürün nikotinsiz elektronik sigaradır diyebiliriz.

Elektronik Sigara Satış Noktaları

Elektronik Sigara Hepsiburada, Elektronik Sigara Trendyol, Elektronik Sigara Gittigidiyor, Elektronik Sigara Amazon, Elektronik Sigara Sahibinden gibi çevrimiçi pazar yerlerinde satılması Türkiye yasaları gereği şuan için mümkün değildir. Ancak, ürünlerin mevcudiyeti, satıcılar ve fiyatlar hakkında güncel bilgileri öğrenmek için web sitesizi incelemenizi öneriyoruz. Bunun yanı sıra Zararsız Elektronik Sigara ürünlerini de incelemenizde fayda olacaktır.

Nikotinsiz Salt Likit

Nikotinsiz salt likitler sigara bırakmak isteyenlerin en çok tercih ettiğin likit sıvıları arasında yer almaktadır. Salt Likit üzerinde Nikotin miktarı 0 mg nikotin olarak belirtilen ürünler Nikotinsiz salt likit, Zero Salt likit, diğer adıyla zararsız salt likit olarak adlandırılırlar.

Bu ürünü sepete eklediniz: